درباره ما

NiNi Yellow

مأموریت نی‌نی یِلو

زردی نوزادان یا همان بالارفتن بیش از اندازه شکست بیلی روبین در خون آنها در روزهای ابتدایی تولد بیماری نسبتاً شایعی می باشد.

بسیاری از پزشکان برای موارد بیلی روبین غیر مستقیم بالایی که نیاز به بستری در بیمارستان ندارد، دستگاه فتوتراپی در منزل را تجویز می کنند.

نی‌نی یلو با هدف تأمین دستگاه های فتوتراپی جهت رفع زردی نوزاد در منزل بصورت استاندارد و با کیفیت قدم بر می دارد.

همچنین نی‌نی یلو سعی دارد با فراهم کردن فضای آموزشی مناسب، کارکرد دستگاه ها را به نحوی مطلوب بالا ببرد.

تعهد نی‌نی یِلو

هنگامی که فتوتراپی یا درمان زردی نوزاد در منزل تجویز می شود، یکی از مهمترین نگرانی های والدین استفاده از دستگاه های استاندارد و با کیفیت می باشد.

نی‌نی یلو خود را با متعهد می داند تا رسالت حرفه ای خود را حفظ کند و هرگز از دستگاه های غیر استاندارد استفاده نکند و همیشه دستگاه ها را از نظر کیفیت عملکرد بررسی نماید.

همچنین تعویض به موقع لامپ ها (مهتابی ها) در دستگاه های مورد استفاده، بطوریکه آنها تنها در زمان مفید مصرف  (و نه زمان قابل کارکرد که بیشتر است) استفاده شوند، دغدغه و تعهد نی نی یلو می باشد.

همراه شما هستیم

نی نی یِلو

سعی می کند تا با در نظر گرفتن دغدغه ها و نگرانی والدین با فراهم کردن شرایط و امکانات مورد نیاز آنها در رابطه با فتوتراپی، تأثیر درمان زردی نوزاد به این روش را تا حد ممکن به حداکثر برساند.

آموزش

دستگاه های مورد استفاده در نی‌نی یلو تا حد امکان کاربری راحتی دارند، با این حال دستورالعمل ها و آموزش های مورد نیاز تمامی دستگاه های مورد استفاده را به صورت کامل در اختیار والدین قرار می دهیم.

پشتیبانی

کارشناسان نی‌نی یلو از طریق تلفن، موبایل، ایمیل و شبکه های اجتماعی آماده پاسخگویی به سوالات والدین می باشند، به این ترتیب سعی می کنیم به سرعت پاسخگوی سوالات والدین در زمینه مشکلات پیش آماده هنگام فتوتراپی باشیم.

لامپ های استاندارد و به روز

همانطور که پیشتر نیز گفته شد، نی‌نی یلو با تعویض به موقع لامپ ها (مهتابی ها) ی دستگاه های فتوتراپی خود، سعی می کند نتیجه درمان را تا حدامکان مطلوب نماید.

لامپ های مورد استفاده از برند معروف فیلیپس می باشند.

دانش نامه

نی‌نی یلو بر آن می باشد تا به فراهم کردن مقالات موثر در زمینه درمان زردی، چه در زمینه دستگاه فتوتراپی و چه در زمینه های دیگر، یار کمکی والدین در زمینه درمان زردی نوزادان آنها باشد.

پس پیشنهاد می کنیم بلاگ نی‌نی یلو را دنبال کنید :)